Pozycjonowanie Stron Chicago – Na czym polega SEO i Czego możemy się Spodziewać

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
Average rating:  
 5 reviews
by Jaroslaw W on 847studio
very good service

I run kitchen & bath remodeling services and I'm amazed to see the booked appointments which have been pushed up dramatically. Thanks a lot Peter for your professional, courteous and customer focused work I have ever seen before

by Beata on 847studio
S

847 studio does nothing but Great business and they treat u like family. They gave me valuable tips how to grow my services and give my business maximum exposure. Great benefit for me was YouTube marketing and with combination of seo really made the difference. Highly recommend 👌👌👌👍

by Jan S on 847studio
Może być

Dobry Serwis potrzebuje rozgłosu. Piotrek to solidny chłopak ma pojecie co robi. zrobil nam promowanie strony i video marketing. trzeba sie rozwijac no i widze ze rezultaty zaczynają przychodzic

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Pozycjonowanie Stron Chicago – Na czym polega SEO i Czego możemy się Spodziewać

Pozycjonowanie Stron Internetowych Chicago - Jak skutecznie wykonać seo

Liczba Internautów rośnie z roku na rok. Z samej wyszukiwarki Google w miesięcznie korzysta około 20 mln Internautów, co stanowi 93% łacznej ich liczby. Jest to najlepszy dowód na to, że prowadząc biznes w Internecie, warto zadbać, aby nasi użytkownicy odnaleźli naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Rozpoczynamy cykl artykułów dla osób, które wchodzą w temat pozycjonowania, także dla tych, którzy chcą promować stronę samodzielnie.

Wyniki wyszukiwania

Wpisując w wyszukiwarce Google dowolne hasło, otrzymujemy listę stron internetowych, które są przez wyszukiwarkę uznane jako najlepiej pasujące do danego hasła.
Strona wyników wyszukiwania prezentuje się zazwyczaj w taki sposób:

Pozycjonowanie Stron Internetowych - 847 Studio

Zazwyczaj u góry widzimy pierwsze 2 lub 3 wyniki wyszukiwania oraz wyniki znajdujące się z boku oznaczone są znakiem “Ads”. Są to tzw. płatne wyniki wyszukiwania. Jeżeli chcemy, żeby dana strona internetowa była wyświetlana pod konkretnym hasłem, trzeba za to zapłacić. Za wyświetlanie stron w wynikach wyszukiwania w bloku reklamowym odpowiedzialna jest usługa Google AdWords.

Nas jednak interesują tzw. naturalne wyniki wyszukiwania, czyli strony internetowe, które są na liście wyników wyszukiwania na dane hasło bez płacenia za to firmie Google.
Warto wspomnieć, że strona z wynikami wyszukiwania, może wyglądać inaczej, zależnie od tego co wpisujemy w wyszukiwarkę. Różna może być także liczba stron, które znalazły się na pierwszej stronie wyszukiwania. Przykładowo, nieco inaczej będzie wyglądała strona wyników wyszukiwania dla tzw. fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę miasta, np.:

 • Roofing Company Glenview, IL
 • Dentist Mt Prospect, iL
 • Polish Food near 60634

Wyniki wyszukiwania dla hasła Polish Food near 60634 prezentują się następująco:

pozycjonowanie stron chicago - przykład fraz lokalnych

Jak widać, w porównaniu z poprzednią stroną wyników wyszukiwania, obok niektórych stron internetowych znalazły się adresy firm oraz gwiazdki symbolizujące oceny użytkowników. Jest to spore ułatwienie dla Internautów, ponieważ możemy uzyskać najważniejszą informację(numer telefonu lub adres) bez odwiedzania strony internetowej. Co ciekawe, jeżeli przebywać będziemy w Chicago lub okolicach, to niezależnie od tego czy wpiszemy w wyszukiwarkę “dentysta” czy “dentysta Chicago” uzyskamy takie same jak na powyższej grafice wyniki wyszukiwania. W skrócie – wyszukiwarka potrafi sama rozpoznać naszą lokalizację i na tej podstawie dostosować wyniki wyszukiwania(zaprezentować strony firm z miasta, w którym aktualnie przebywamy).

Kto ustala kolejność stron w wynikach wyszukiwania i od czego ona zależy?

Kolejność, w jakiej pokazywane są strony internetowe nie jest oczywiście przypadkowa. Najwyżej(nie licząc płatnych wyników wyszukiwania = reklam) znajdują się strony internetowe, które zostały uznane za najbardziej pasujące do wpisanego zapytania. Za ułożenie ich w odpowiedniej kolejności odpowiedzialny jest algorytm wyszukiwarki Google.
Dokładny sposób działania algorytmu nie jest oczywiście powszechnie znany, jednak znane są czynniki, które mają wpływ na to, że jedna strona znajduje się w wynikach wyszukiwania na wyższej pozycji niż inne. Wszystkich czynników, które mają na to wpływ jest około 200. Elementy, które maja wpływ na pozycje strony w wynikach wyszukiwania możemy podzielić na 2 ogólne grupy:

 • czynniki związane z treścią na stronie i jej działaniem
 • czynniki związane z popularnością strony internetowej w Internecie

Do tych pierwszych zaliczyć możemy m.in. :

 • ilość treści na stronie
 • występowanie słów kluczowych(tych, które wpisujemy w wyszukiwarkę) w tekście na stronie
 • występowanie słów kluczowych w nagłówkach tekstu
 • częstotliwość dodawania nowych treści(np. artykułów) na stronie internetowej
 • obecność słów kluczowych w adresie URL
 • unikalność treści na stronie(czy nie są skopiowane z innych źródeł)
 • szybkość ładowania strony
 • odpowiednia optymalizacja kodu HTML strony

Z kolei czynniki związane z popularnością strony internetowej opierają się głównie na linkach(odnośnikach), które prowadzą do naszej strony www z innych stron. Pozycjonowanie Stron Chicago którym zajmuje się firma 847Studio.com skutecznie i tanio opracuje strategie dla twojej firmy. Wypromujemy twoją strone internetową tak aby pokazywała się na pierwszej stronie google.com .

 • ilość różnych stron internetowych, które zamieszczają odnośniki do naszej strony
 • łączna ilość linków z innych stron www
 • jakość stron internetowych, które linkują do naszej(liczba użytkowników je odwiedzająca, ich popularność)
 • obecność w social media(Facebook, Twitter, Google+)